Technika samochodowa
Dla warsztatów Informacje
Kontakt:

CDS Mioduszewski
75-727 Koszalin
Ul. Orla 4a

centrala:
94 348 8000
biuro@bosch.koszalin.pl

urządzenia diagnostyczne:
94 348 8001

serwis samochodowy:
94 345 5000


Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach,
podaj swój adres e-mail:

Dla warsztatów
Dla sklepów
Dla kierowców
SZANOWNI PAŃSTWO

30-08-2006


Firma CDS Mioduszewski istnieje na rynku od 1991r. 
Dzięki wysokiej jakości usług, specjalistycznej kadrze oraz inwestycji w wyposażenie warsztatowe, firma została w niespełna 2 lata od rozpoczęcia działalności  jednym z najbardziej liczących się na rynku serwisów oferujących kompleksową dignostykę i naprawy pojazdów.

Ważnym obszarem początków działności był również montaż wyposażenia dodatkowego m.in. autoalarmów, immobiliserów, blokad skrzynia biegów, elektrycznych szyb, a także ogrzewań postojowych oraz klimatyzacji. W ciągu kilku lat firma uzyskała wiele autoryzacji m.in takich firm jak: DIAVIA, Eberspreher, PIRANHA, CLIFORD, etc. 

Wysoka jakośc usług ,nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz aktywna działalność pozwoliła w 1996 roku przystąpić naszej firmie do miedzynarodowej sieci Bosch-Service. Dzięki tej  współpracy zwiększyliśmy efektywność poprzez dostęp do dokumentacji technicznej  oraz specjalistycznych szkoleń, w których aktywnie uczestniczą nasi pracownicy. 

Firma Bosch  wielokrotnie przeprowadzała konkursy na najlepszą Stację  Bosch-Service, poniżej przedstawiamy nasze wyniki w powyższym konkursie:
- 1997/1998 - IV miejsce (sieć obejmuje 65 serwisów )
- 1999/2000 - I miejsce (sieć obejmuje ponad 70 serwisów)
- 2001/2002 - II miejsce ( sieć obejmuje ok. 140 serwisów )
- 2003 - II miejsce (sieć obejmuje ponad 200 serwisów)

Są to  efekty  wieloletniej pracy i doświadczeń, z których potrafiliśmy wyciągnąć wnioski w postaci ciągłej poprawy jakości świadczonych usług. Ten poziom  to również zasługa Pracowników firmy, którzy stanowią dynamiczny i operatywny zespół. Prawie wszyscy pracownicy mogą się pochwalić wileloletnim (niektórzy nawet kilkunastoletnim) stażem pracy w naszej firmie, co świadczy o przywiązaniu i utożsamianiu się naszych pracowników z firmą .
        Stale rozszerzana baza sprzętowa, dostęp do dokumentacji technicznej oraz podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników pozwala nam obsługiwać rocznie ok.2000 klientów.

W 2005 r. nasza firma otrzymuje certyfikat jakości ISO 9001:2000.


ZAKRES DZIAŁALNOŚCI FIRMY


Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych

Nasz serwis wyposażony jest w najnowsze i sprawdzone
urządzenia do obsługi pojazdów samochodowych firmy BOSCH. Główną zaletą naszego serwisu  jest wykwalifikowana kadra, mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Wsparcie techniczne oraz odpowiednie oprogramowanie zapewnia dostęp do nawet  najbardziej skomplikowanych instrukcji technicznych, zapewniających trafną diagnozę przy ocenie stanu pojazdu.


Sprzedaż i serwis urządzeń diagnostycznych firmy BOSCH.

W ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia diagnostyczne. Odpowiedzią naszej firmy na potrzeby rynku, było rozpoczęcie współpracy w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń  firmy Bosch, który jest jednocześnie czołowym producentem podzespołów i układów stosowanych w pojazdach samochodowych.
Zdobyte dzięki temu doświadczenie oraz wiedza techniczna wykorzystywane są przy produkcji sprzętu diagnostycznego. Jako autoryzowany dystrybutor firmy Bosch oferujemy Państwu kompletny program wyposażenia warsztatowego. W naszej ofercie znajdują się między innymi: mototestery, testery usterek, urządzenia do serwisu układów klimatyzacji, podnośniki samochodowe oraz wiele innych urządzeń mających zastosowanie w nowoczesnych warsztatach mechaniki pojazdowej. 

Oferujemy naszym klientom:
- obszerną ofertę handlową obejmująca kompletne wyposażenie serwisu samochodowego
- doradztwo techniczne i marketingowe
- projektowanie w zakresie wyposażenia warsztatowego ( ASO,SKP,etc)
- sprzedaż ratalną ,finansowanie inwestycji Leasing
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń diagnostycznych
- prezentacje oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń diagnostycznych


Szkolenia techniczne

Nasza firma organizuje szkolenia, które są odpowiedzią na ciągły rozwój techniki oraz stosowanie w pojazdach coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań.

Program obejmuje następujące szkolenia:
• Obsługa i naprawa klimatyzacji samochodowych
• Układy wtrysku benzyny (Jetronic-Motronic, Multec, Simtec , IAW Marelli) 
• Diagnozę pokładową (OBD II i EOBD, magistrala CAN)
• Układy Diesla (EDC-VE, VP 44, UIS, Common Rail)
• Układy bezpieczeństwa ABS, ABS/ESP, ABS/ASR, SRS/AIR BAG
• Systemy komfortu jazdy (Klimatyzacja , elektronika pokładowa)
Organizujemy również seminaria techniczne, szkolenia produktowe (nowości w asortymencie i rozwiązania techniczne), szkolenia marketingowe (obsługa klienta, sprzedaż towarów i usług). Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegółowy program szkoleń jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb rynku oraz na podstawie uwag zgłaszanych przez serwisy samochodowe. Ze szczegółami programu i terminami szkoleń można się zapoznać na naszych stronach internetowych.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w nowoczesnej sali szkoleniowej z wykorzystaniem wielu pomocy dydaktycznych m. in tablic szkoleniowych z kompletnymi i działającymi systemami elektronicznymi pojazdu oraz szerokiej dokumentacji technicznej w postaci papierowej i elektronicznej.
Zajęcia praktyczne odbywają się w serwisie wyposażonym w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Podczas szkoleń będzie można sprawdzić praktyczne możliwości diagnostyczne prawie wszystkich urządzeń które, znajdujących się w naszej ofercie . Do zajęć praktycznych będą wykorzystane samochody wyposażone w systemy zgodne z tematyką szkoleń.

Hurtowa i detaliczna sprzedaż części oraz akcesoriów samochodowych.
 O
prócz działalności usługowej , od 1997 prowadzimy działalność handlową w zakresie dystrybucji  części i akcesoriów samochodowych (obecnie głównie firmy Bosch natomiast w najbliższej przyszłości planujemy powiększyć nasz asortyment) .  W ostatnim okresie znacznie zwiększyliśmy obroty w tym zakresie działalności. Posiadamy stałą grupę odbiorców  wśród ,których są warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne oraz stacje benzynowe. Towar dostarczamy  własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych.
 
Oferta dotyczy takich podzespołów jak:
akumulatory, świece zapłonowe, wycieraczki, filtry, przewody zapłonowe, paski (klinowe, rozrządu), klocki hamulcowe, elektryczne pompy paliwa, końcówki wtrysku, świece żarowe, części z zakresu elektrotechniki i elektroniki samochodowej.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Od 1994 roku firma CDS Mioduszewski aktywnie uczestniczy w projektach informatycznych dedykowanych dla branży motoryzacyjnej. Od 2002 roku podejmuje udział projekcie Integra 5.  Integra to oprogramownie do kompleksowej obsługi firm branży  motoryzacyjnej, np. serwisów samochodowych, sklepów, stacji ASO czy serwisów specjalistycznych.

Od tego momentu następuje dynamiczny rozwój w/w działaności firmy, który pozwalił osiągnąc firmie pozycję lidera na rynku producentów oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Więcej informacji na stronie www.integra.com.pl .


Więcej »


29-08-2006

   ...

CDS Mioduszewski - Sprzedaż • Serwis • Szkolenia • Hotline
75-727 Koszalin • ul. Orla 4a • tel. centrala [094] 348 9000 • fax [0-94] 348 80 61