Technika samochodowa
Dla warsztatów Informacje
Kontakt:

CDS Mioduszewski
75-727 Koszalin
Ul. Orla 4a

centrala:
94 348 8000
biuro@bosch.koszalin.pl

urządzenia diagnostyczne:
94 348 8001

serwis samochodowy:
94 345 5000


Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach,
podaj swój adres e-mail:

Dla warsztatów
Dla sklepów
Dla kierowcówInformacje ogólneZakres funkcjiDane techniczne
CennikLeasingUlotka
Analizator spalin z dymomierzem Bosch BEA 350

BEA 350 do pojazdów benzynowych i z silnikiem diesla stanowi uzupełnienie programu testerów służących do analizy spalin oraz wspomaganych komputerowo urządzeń do diagnostyki silników.

W codziennym użytkowaniu testerów i mierników szczególnie ważny jest czas wykonywania pomiarów. BEA jest gotowy do pracy po dwóch minutach od ich uruchomienia. Krótki czas pomiaru osiągnięto dzięki zoptymalizowaniu procesu pomiarowego - wiele czynności odbywa się w tym samym czasie, gdy mechanik wprowadza np. odpowiednie dane.

 

W codziennej pracy warsztatów ważna jest również łatwość konserwacji i naprawy urządzeń. W serii BEA pomiary dotyczące silników benzynowych wykonywane są przy użyciu trwałego i stabilnego detektora gazowego. Komora pomiarowa do silników Diesla w urządzeniu BEA 350 jest łatwa w czyszczeniu, a filtry używanie przy pomiarach silników benzynowych są zamontowane z tyłu urządzenia i łatwo dostępne w razie konieczności wymiany. Ważne są również szczegóły konstrukcyjne, które sprawiają, że praca użytkowników staje się łatwiejsza: pokrywa, osłaniająca całe urządzenie, została z tyłu przedłużona. Dzięki temu kable i wtyki zabezpieczone są przed odcięciem. Urządzenia pomiarowe i osprzęt umieszczone są na wózku jezdnym, który umożliwia przemieszczanie ich w obrębie warsztatu i poza nim.

Urządzenie używane.

Cena urządzenia: 13 500 zł

Możliwość negocjacji ceny. Osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z opcji "Negocjuj cenę".

« Powrót do listy

CDS Mioduszewski - Sprzedaż • Serwis • Szkolenia • Hotline
75-727 Koszalin • ul. Orla 4a • tel. centrala [094] 348 9000 • fax [0-94] 348 80 61